Panter Kaleci Penaltı Oyunu

panter kaleci penaltı oyun resmi

Kova burçlarına yapılan bir benzetme var hepsinsin birer deha olduğu… Yalnız bu oyun için geçerli olan daha çok tercilerin sonucuna göre hareketin başarısı. Kolay oynanan, yön tuşları yardımıyla çekilen şutların yukarı, aşağı, sağa ve sola olmak üzere sıkça duyulan basit bir tabirin; dört bir taraftan şutlar ile çevrilen kaleye istediğiniz yönde atış yapabilmeniz hususu. Kova kaleci tabiri, panter kaleci penaltı oyunumuz da kurtarıcımıza sökmeyecek gibi. File bekçisini, şaşırtıcı hamlelerle kafasını karıştırabilir ve onu talihsiz biri haline düşürebilirsiniz. Kupa dolumu oyunu kazandığınızın işareti. Güç içinizde! Bunu tek başınıza yapacak atışınızı topun kaderine bırakmaya koyulacaksınız. Skoru belli edecek başarı size, galibin sahibi bilinmeyen mücadelenin sonucu bize ait değil! Ne diyelim ki golleriniz bol olsun.

Bu girişimizin ardından sizlere panter kaleci penaltı oyununu diğer oyunlar kadar seveceğinizi düşünüyoruz. Sizlerde spor oyunlarına ilgi duyuyorsunuz, spor oyunları kategorisinden penaltı oyunlarına ulaşabilirsiniz. Şimdilik bu makale buraya kadar, flash oyunlar üzerine makelelerimizi takip etmeye devam edin. Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

 

Zuma Top Birleştirme Oyunu

Zaman zaman keyifle oynadığımız, iyi vakit geçirdiğimiz oyunlar vardır. Bunlardan biride zuma oyunudur, oyunda topları birleştirerek kuyruk şeklinde uzamalarını engelleriz. Bu birleştirme oyunlarının hiç modası geçmiyor. Oyunun sayfasına girdiğinizde karşınıza bir menu geliyor. Hemen start game diyerek oyuna başlamaya hazır olabilirsiniz, ama şimdide karşınıza seviye çıkacak ilk başladığınızda easy açık olur. Ona tıklayıp oyun başlıyor. Eğer flash oyunlar içinde birleştirme oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam site göre. Tekrar oyuna dönmek gerekirse şimdi karşımızda altın ayıcık olacaktır. Ve uzayan bir kuyruk, bu kuyruk renkli toplardan bir araya geliyor. Siz aynı renkteki topları bir araya getirmelisiniz. Peki zuma top birleştirme oyunu için alternatifler var mı ? Evet var siz isteyin yeter ki hemen uluoyun.com da birleştirme oyunları kategorisinden benzer oyunları bulabilirsiniz. Ama bu zuma oyunu bir başka, çünkü epey bölüm var. Bir sonraki levele ulaşmanız için tüm renkleri bitirmeniz gerekiyor. Unutmayınız easy den medium geçmek için bu levellerin hepsini atlamalısınız. Sizlere bu oyunu tanıtmaktan mutluluk duyduk. Ayrıca bu top birleştirme oyunlarını çocuklara da oynatabilirsiniz. Genelde ofiste boş vakitleri değerlendirmek için oynadığımız oyunlardır. Her yaştan insan oynar 7 den 70′e herkesin oynayabileceği bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Canınız sıkılıyorsa bu altın ayıcık zuma oyunu tam size göre iyi oyunlar diliyoruz hepinize.

Penguen Fırlatma Oyunları Üzerine

Beceri oyunlarında çok tutan penguen oyunlarından bahsedeceğim. Bilindiği üzerine nette bir çok penguen fırlatma oyunu var. Buz adam sürekli farklı şekillerde pengueni fırlatıyor, kimi zaman eliyle fırlatıyor, kimi zaman sopayla kimi zaman ağır bir cismin yardımıyla. Burada önemli olan skor, çünkü en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Bu kolay bir şey mi hayır pengueni fırlatmak veya uçurmak hiç de kolay bir şey değil. Örnek vermek gerekirse kuşla penguen uçur oyunu oynarken pengueni en uzak noktaya taşımanız gerekiyor. Yani pengueni fırlattığımızda kuş pengueni yakalarsa uzağa doğru götürecek biz de kuşun kanatlarını çırparak ona yardım etmiş olacağız. Ama o kanatları çırparken sınırlı sayıda çırpıyor, çünkü kuşun gücü tükeniyor hemde her kanat çırpışımızda. Bir müddet sonra zaten kuş düşecektir ama ne kadar ileri götürürseniz o kadar iyi.

Başka bir oyundan bahsedeceğim, pengueni ileri fırlatma oyunu başarılı bir flash oyunlarından sadece biri. Biraz pengueni ileri fırlatma oyununu anlatayım; şimdi oyunda penguen yukarıdan düştüğünde buz adam sopasıyla en iyi vuruşu yapması lazım. Tepe duran pengueni fare sol tuşuyla aşağı doğru salıyoruz ve buz adam sopanın tam hizasına penguene denk gelecek şekilde vuruyor. Ne kadar uzağa gittiği önemli ve yerdeki mayınlar pengueni daha da ileri götürecektir, buda büyük bir etken diyebilirim. Burada aldığımız skor önemli oyunda iyi skor almaya bakmalısınız.

En son sizler için yorumlayacağım oyunda pengueni yukarı fırlat isimli oyun olacak. Bu oyun penguen fırlatma oyunlarında diğerlerine göre daha klasik zaten ilk çıkan penguen fırlatma oyunu budur. Oyunda amaç pengueni buz adam ile sağa sola çarpmadan en üst seviyeye fırlatmak olacaktır. Sağ ve soldaki buz dağlarında pengueni daha ileri fırlatacak folk balıkları var. Onlar size yardım edecektir. En baştan anlatayım, play tuşuna basınca farenin sol tuşu ile de oyuna start veriyoruz. Daha sonra buz adam pengueni sürekli çeviriyor ve siz pengueni yukarı fırlatacağı anı gözlemleyip tekrar fare ile sol tık yapıyorsunuz ve penguen fırlıyor. Yukarı da fırlayabilir aşağıda sağa sola da, o yüzden buz adamın nereye doğru döndürdüğüne dikkat etmelisiniz.

Var mısın Yok musun Türk Oyunu

 

var mısın yok musun oyun resmi

Show dünyasında olduğu gibi internet dünyasında da fırtına gibi esen var mısın yok musun ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Sizde isterseniz var mısın yok musun oyununu oynayabilirsiniz. Nasıl oynanır anlatayım; ilk başta bir kutu seçiyorsunuz sonra karşınıza bir tablo ve ortada kutular çıkıyor. Sizin yapmanız sol tablodaki mavi olanları kutu açarak bulmak olacak. Sona ne kadar büyük para bırakırsanız o kadar çok para kopara bileceksiniz Hamdi Bey’den. Hamdi Bey kutuları açtıkça zamanla size teklifler yapmak isteyecektir, onun amacıda elinizdeki kutuyu en uygun fiyata almak olacaktır.Ama siz 500.000 odaklanın Hamdi Bey’i geri çevirmelisiniz, hatta kutunuza gidin. Televizyon ekranlarında görmeye alışık olduğumuz var mısın yok musun oyun olduğu için gerçekten mutluyuz, çünkü herkes programa katılamaz ama herkes flash oyununu oynayabilir. Sonuçta bu bir yarışma ucunda 500.000 tl var ama tabi önemli olan yarışmaktır. Burada var mısın yok musun oyunu var, dilerseniz oynayabilirsiniz. Sizlere böyle oyunlar sunmaya devam edeceğiz ve umuyoruz ki makale yazdıkça sizlerde okuyacaksınızdır. Flash oyunlar hakkında makaleler yazmaya devam edeceğiz. Her zaman en beğendiğimiz oyunlar burada bu blog da olacak. Şimdilik selametle kalın, bir başka yazımızda görüşmek üzere.