Game Of Thrones Yani Taht Oyunları Dizisinin Oyunu Geliyor

Taht Oyunları - Game Of Thrones Rpg Oyunu Çıkıyor

Taht Oyunları - Game Of Thrones Rpg Oyunu Çıkıyor

Game of thrones dizisini biliyorsunuzdur türkçesi “taht oyunları” anlamına geliyor. Dizi artık oyun oluyor yakın bir zamanda oyuncularla bulaşacak oyun şimdiden heyecanlandırıyor.

Oyun bu yıl içerisinde piyasaya çıkacağı gelen haberler arasında…

 

Birleştirme Oyunlarında Yeni Baloncuk Balonları Birleştir Oyunu

Baloncuk birleştirme flash oyunu oyna incelme

Baloncuk birleştirme flash oyunu oyna incelme

Renkli balon birleştir flash oyunu oyna haberi.

Renkli balon birleştir flash oyunu oyna haberi.

Birleştirme oyunlarını seviyorsanız bu oyunlar tam size göre, en yeni balon birleştirme oyunlarından biri penguen baloncuk birleştirme diğeri de renkli balonları birleştir flash oyunlarıdır. Yeni birleştirme oyunları artık eskilerine nazaran daha keyifli ve daha iyi bir görsel sağlıyor. Yapmanız gereken aynı renkteki baloncuk veya balonları yan yana getirerek birleştirmektir. Bu tür oyunlar uzun zamandır oynanıyor ve tee zuma oyunlarına kadar dayanır. Sizlere birleştirme oyunu olan Penguen Baloncuk Birleştirme ve diğer bir birleştir flash oyunu olan Renkli Balonları Birleştir oyunlarının çıktığını haber vermek istedik. Umarız flash oyunları beğenirsiniz.

3D Alışveriş Mağazası Otoparkı Flash Oyunu Çıktı

3D alışveriş mağazası otoparkı araba park etme oyunu çıktı inceleme

3D alışveriş mağazası otoparkı araba park etme oyunu çıktı inceleme

Son zamanlarda 3d otopark oyunu bekliyorduk ve beklenen flash oyun sonunda çıktı. Bir alışveriş mağazası otopark oyunu, alışveriş mağazasının otoparkına gelen araçları gösterilen yerlere park ediyoruz. Oyun çok eğlenceli ve 3d oyunlar kategorisi ile araba oyunları bölümüne çok iyi bir alternatif olmuş. Sizlere 3d oyunlar hakkında bilgi vermek isterdik ama 3d oyunlar bağlantısından oyunlara göz atıp 3 boyutlu olduğunu görebilirsiniz buda kafi gelecektir.

Yıllardır park etme oyunu oynarız, basit araba park etme oyunları artık yerini 3d otopark oyunlarına bıraktı. Biz uluoyun editörleri olarak sizlere en iyi oyunları sunmaya çalışıyoruz. Yarış oyunlarını sevenler içinde araba oyunları bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz, araba ve motor oyunları mevcuttur.

Sizlere 3d alışveriş mağazası otopark araba park etme oyunu çıktığını haber vermek istedik oyuna 3D Alışveriş Merkezi Otopark Park Etme bağlantısından ulaşabilirsiniz, iyi oyna oyunlar diliyoruz.

Yeni haberlerle karşınızda olacağız…

Kaliteli Strateji Savaşı Taktiksel Özellikli

Strateji Savaşı Oyunu Oyna

Strateji Savaşı Oyunu Oyna

İnternette binlerce flash strateji savaşı tarzında oyunlar var ama çoğu çok basit yapıya sahip. Ama son zamanlarda çıkan strateji savaş oyunları öyle mi… taktiksel özelliklere sahip kaliteli oyunlar. Bunlardan biri de strateji savaşı oyunu tam anlamıyla taktiksel bir strateji savaş oyunudur. Ekranın üstünde gördüğünüz oyun özellikleri sizin karşınızda çok güçlü düşmanlar olduğunda inanılmaz işe yarıyor, tam işte şimdi bittik dediğiniz anda o gelişmiş özelliklerden biriyle kurtulma imkanınız oluyor. Aynı şekilde o özellikler düşmanda da mevcut bu yüzden adil bir savaş oyunu.

Üstelik oyun eski çağdan başlayıp savaştıkça savaşları kazandıkça askerlerinde gelişmesiyle yeni çağlara doğru ilerliyor.

Oyuna ulaşmak için eski çağ savaş oyunu

Savaş Jetleri Gökyüzünde Çarpışıyor

Çevik Savaş Uçakları

Çevik Savaş Uçakları

Savaş jetlerini seviyorsanız bu oyunu denemeniz gerekiyor. Havada gerçekleşen savaşda jetler her zamanki gibi çok çevik. Asla temposu düşmeyen bir oyun. Oyunun konusu kolonilere ayrılan savaş jetlerinin gökyüzünde çarpışmasını konu alıyor.
Tabi çevik savaş jetlerinden bahsediyoruz, inanılmaz bir şekilde saldırı yapabiliyorsunuz ve bizce çok iyi bir uçak savaş oyunu.

Yeni Çıkan Türkçe Browser Oyunları Listesi Güncel

Artık oyun piyasasını takip etmek gerçekten zor oluyor, hele online oyunlar takibi en zor olanlarından biri. Sürekli yeni mmorpg ve browser oyunları çıkıyor. Bu online oyunların en güzel takibi güncel türkçe online browser oyunları listesi sayfasından yapılabilir.

Artık oyun sektörü gelişmekte ve kaliteli türkçe oyunları bulmak için iyi bir rehbere ihtiyaç var. Bu kısımda devreye online oyun tanıtım ve rehber siteleri geliyor. Tıpkı yukarıdaki linkte olduğu gibi.

Paralı Askerlerle Silahlı Çatışma

Paralı askerlerle silahlı çatışma oyun inceleme

Paralı askerlerle silahlı çatışmaya hazır mısınız ?

Paralı asker oyunu, paralı asker ordusu ile silahlı çatışmaya girmeniz gerekiyor çünkü size yapılan saldırıdan başka şekilde kurtulamazsınız.
Yapmanız gereken silahlı çatışmaya girmek ve iyi bir iş çıkararak oyunu tamamlamak olacaktır.
Her zaman ki gibi en iyi oyunlar araştırılıp ekleniyor ve burada oyun ulu oyunlar blog bölümünde incelemesi hazırlanıyor. Bunlardan biri de paralı askerlerle silahlı çatışma flash oyunudur.
Silahlı çatışma paralı asker oyununu oynamak için paralı asker oyunu oyna bağlantısını takip ediniz.

Zor Bir Keskin Nişancı Snipercı Oyun

Sniper keskin nişancı oyunu oyna

Keskin nişancı sniper kapışması oyun inceleme.

Daha önce bu denli zor bir keskin nişancı oyunu gördünüz mü bilmiyorum ama bu snipercı kapışması süper bir oyun. Diğer nişan oyunlarına nazaran bunda daha kısa sürede duşmanı bulup imha etmeniz gerekiyor. Umarız iyi bir keskin nişancısınızdır.
Snipercı zor keskin nişancı oyununa başlamak için snipercı oyunu veya hedef vurma oyunlarına da giren aynı oyunu bu bağlantıdan keskin nişancı kapışması oyunu devam ediniz.

Düşman Hattında Bir Başka Operasyon Görevi

Düşman hattı ve operasyon Görevi Flash Oyun

Düşman Hattı

Düşman hattında savunma kurup operasyon düzenlemek çok zor ama böyle keyifli oyunlarla eğlenceli bir hal alıyor. Güzel vakit geçirebileceğiniz bir nişan hedef vurma oyunu. Oynarken “bu oyun sardı” dediğimiz oyunlar vardır işte bu o tür oyunlardan biri.
Düşman hattında operasyon görevi oyununa başlamak için operasyon görevi hepsini vur bağlantısından oynayabilirsiniz.

Son Zamanların Zombi Oyunları Nişan Oyun

penguenlerin zombi vurma flash oyun

penguen zombi vurma oyunu

Zombi evinden kaçma zombi oyunları oyna

Zombi evinden kaçış zombi oyunları oyunu

Zombilerin kasabaya saldırması ile kurulan savunma üssü flash oyun.

Zombilerin kasabaya saldırması ile kurulan savunma üssü flash oyun.

Son zamanlarda zombi oyunları çok oynan oyunlar arasına girmeye başladı. Ve işin diğer bir kısmıda artık flash oyun yapımcıları zombi oyunları üretmeye ağırlık verdi.
Yukarıdaki 3 oyun gibi bir çok zombi flash oyunu var. Verdiğimiz bağlantıdan zombi oyunlarına bakabilirsiniz. Genellikle nişan hedef vurma oyun türleridir.

Zombi oyunlarına benzer oyunlar nişan oyunları kategorisinde daha çok mevcuttur.