Kaliteli Gerçek Okçu Ok Atma Oyunu Çıktı

Kaliteli Gerçek Okçu Ok Atma Flash Oyunu

Kaliteli Gerçek Okçu Ok Atma Flash Oyunu

En güzel flash oyunları sizler için bir araya getirmeye çalışıyoruz ve en güzel kaliteli okçu ok atma oyununu yayınladık. Bu oyunda ok ve yay ile savaşlarda görev alıyorsunuz.

Oyuna ilk başladığınızda kısa bir eğitimden geçiyorsunuz, daha çok usta bir okçu olmak isterseniz bu eğitimi 1-2 sefer tekrarlamanızda fayda var. Ok atma ve okçuluk eğitimi bitince savaşlara katılıp görev alıyorsunuz ve oyun ilerledikçe level artıyor daha zor savaşlar ve düşmanlar sizi bekliyor..

Bu güzel ok atma oyununu oynamak için kaliteli gerçek okçu ok atma oyunu oynama sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tomb Raider Serinin İlk Multiplayer Modu Geliyor

tomb raider multi player geliyor

tomb raider multi player geliyor

Tomb raider multiplayer mod geleceği daha önce sızan bilgiler arasındaydı o söylentiler şimdi doğrulanmış bulunuyor…

Tomb raider single player kısmı Crystal Dynamics sorumluluğunda, multiplayer kısmı ise Eidos Montreal da. Serinin ilk multiplayer özelliği olan yeni tomb raider oyunu şimdiden heyecanla bekleniyor.

 

Bakalım tomb raider serisinin ilk multiplayer destekleyen oyunu nasıl olacak, beklemedeyiz…

Artık multiplayer özelliği olmayan oyunlar bir bir multiplayer eksikliğini gidermeye başladı. Hatta bazı fps ve hikaye bazlı olan oyunlarda multiplayer ve online oyun sektörüne girişti son katılanlar arasında olan tomb raider multiplayer umarız beklentileri karşılar.